Modulární stroj na výrobu špízů

Popis

Špejlovací stroje modelu SPDE používají tyčky s kruhovým průřezem, rovné, s jedním hrotem, které se nakládají bez zastavení stroje; je možné vyrobit produkt s vyčnívající špičkou nebo uvnitř výrobku.

Délka a průměr špejlí jsou přizpůsobitelné , stejně jako rozměry forem, které mohou obsahovat 2, 3 nebo 4 špejle; produktivita se pohybuje od 3 600 do 7 200 špízů/h.

Formy jsou snadno vyjímatelné pro mytí a pro výměnu za různé jiné formy .

Koncepce stroje umožňuje snadnou a efektivní dezinfekci , se zkrácením doby mytí a v každém případě provoz naprosto bezpečný.

Modulární struktura špejlícího stroje SPDE umožňuje implementaci, když se potřeby výroby liší, dokonce i na strojích, které jsou již v provozu; je tak možné mít ložné plochy dlouhé 1,5 – 3 – 4,5 a 6 metrů při zachování přesnosti polohování forem ve stanici pro vkládání tyčí díky bezkartáčové motorizaci.

Verze SPDE-G si poradí s „golfovými“ holemi , které lze nabíjet za chodu stroje. Je možné vyrobit špejle s nebo bez špičky vyčnívající z výrobku.

Naše špízové ​​stroje řady SPDE je možné vybavit uspořádaným vytahovacím zařízením špízů, pro jejich automatické zavádění do táců určených pro konečného spotřebitele, a to jak změnou počtu špízů z jednoho balení do druhého, tak i zdvojením vrstvy

produktů.