Stroj na odstraňování klipsen a půlení salámů

Popis

Vyrábí se v modelech DSAL , automatický stroj na odstraňování klipsen, s jednou nebo dvojitou hlavou, a TDSAL , na odstranění klipsen a rozříznutí napůl, na stejné díly a pod úhlem 30°, 45° nebo 90°, jak pro vařené, tak i uzené produkty.
Odstraňováníí jednotlivých produktů je efektivní a spolehlivé a model DSALR si poradí i s produkty v síťovině, dokonce elastické.
V závislosti na modelu je možné zpracovávat výrobky o průměru od 30 mm do průměru 200 mm, s variabilní délkou od 240 mm do 1,20 m.
Produktivita, založená na vlastnostech a rozměrech výrobků, v závislosti na modelu stroje, se pohybuje od 15 do 30 celých výrobků/minutu.
Nabízíme verzi pro odřezávání vařených produktů v síťce a verzi pro vařené produkty, jako je oválná mortadella.

Pohodlný nakládací pás umožňuje přesné umístění produktů do odřezávací stanice (stanic). V každé stanici spočívají dvě hlavy na produkt, čímž se minimalizuje odstraňování produktu pro nejlepší estetický výsledek, a to i v případě částečně zatažených spon. Výrobky se poté přenesou do řezacího zařízení , pokud je součástí stroje, které je rozdělí na dvě části stejné délky a/nebo stejné hmotnosti podle vlastností výrobku a poté je přenese k následnému zpracování.
Sestupné hlavy a řezací jednotka jsou vybaveny snadno vyměnitelnými díly, aby se přizpůsobily velikosti a tvaru produktů a získaly požadovaný výsledek.
Výrobky mohou mít průměr od 30 mm do 240 mm a délku od 250 mm do 1200 mm , v závislosti na modelu a produktivitě od 15 do 30 ks/1′.

Model DSAL-R pro vařené nebo pečené produkty v síťce odstraňuje klipy a příslušnou část síťky, elastickou nebo nepružnou, s následujícími rozměry: šířka od 120 mm do 240 mm , výška od 120 mm do 180 mm , délka od 250 mm do 600 mm . Produktivita je 12 ks/1′ nebo 24 ks/1′ , ve verzích s jednou nebo dvěma jednotkami.

 

Řízení PLC

Ovládací panel umožňuje správu stroje a poskytuje obsluze informace pro použití a údržbu. Řízení PLC umožňuje propojení se systémem řízení společnosti, pro plánování výroby a sledovatelnost produktů a s naší vzdálenou službou technické pomoci.